BLACK FRIDAY je tu Nakúpte VIANOČNE DEKORACIE a doplnky pre váš domov so zľavami až do 50 % .Ponuka platí do 27.11.2022.

Bonusový program na LAVDECOR

Bonusový program predstavuje spôsob poďakovania za vaše nákupy v našom eshope LAVDECOR. Pre verných a pravidelných zákazníkov ponúkame bonusový systém za realizované nákupy. Celkový počet srdiečok,ktoré nazbierate bude premenený na zľavu v pomere 1.25 CZK = 1 srdiečko / 0.05 EUR = 1 srdiečko. Srdiečka môžu zbierať registrovaní zákazníci.

Ako môžem získať bonusové srdiečka?

Bonusové srdiečka získavate za každý uskutočnený a zaplatený nákup. Akonáhle zhromaždíte dostatok bonusových srdiečok,môžete ich uplatniť v rámci vášho ďalšieho nákupu. Inými slovami: čím viac nakupujete, tým väčšie zľavy môžete získať. Bonusové srdiečka sa vám pripočítajú až po uhradení objednávky a nie hneď po nákupe. Naopak po stornovaní alebo dobropisovaní faktúry (keď sa tovar vráti neprevzatý alebo ako vrátený) sa srdiečka odčítajú rovnakým vzorcom, ako sa pripísali. Body sa pripočítajú podľa vzorca 25 CZK = 1 bod / 1 EUR = 1 srdiečko.

Ako môžem bonusové srdiečka uplatniť?

Vaše nazbierané srdiečka vám prinášajú zľavy. Stav vašich srdiečok môžete vidieť po prihlásení k svojmu zákazníckemu účtu. V košíku vidíte stav bonusových srdiečok s možnosťou ich použitia.

Prehľad srdiečok

Prehľad počtu získaných bonusových srdiečok je vždy dostupný zo stránky "Prihlásenie" a po kliknutí na "Môj účet" v pravom hornom rohu nášho e-shopu. Po prihlásení do vášho účtu sa dozviete bilanciu vaších bonusových srdiečok na základe uskutočnených nákupov. Prosím, berte na vedomie, že počet vašich bonusových srdiečok bude pripočítaný až po uhradení objednávky. Po každom uplatnení vašich srdiečok bude ich počet okamžite odpočítaný z vášho bonus účtu.

Čo keď si zakúpim produkt bez využitia bonusových bodov a rozhodnem sa ho vrátiť? Čo sa stane so získanými srdiečkami?

Keď vraciate zakúpený produkt, tak zároveň vraciate získané bonusové srdiečka. Vaša bodová bilancia bude prepočítaná späť na pôvodný stav pred týmto nákupom.

A čo platnosť mojich srdiečok?

Platnosť Vašich bonusových srdiečok je obmedzená na 183 dní. Preto ich používajte v predstihu a často!

Ďalšie informácie

Bonusové srdiečka nie sú menou a nemajú žiadnu skutočnú peňažnú hodnotu. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť parametre programu, prípadne ho zrušiť. V prípade zneužitia programu alebo podvodu budú sankcie zahŕňať pozastavenie zákazníckeho práva na účasť v tomto programe. Pri výmene tovaru sa NEDAJÚ bonusové srdiečka uplatniť!