NENECHAJTE SI UJSŤ TOTÁLNY LETNÝ VÝPREDAJ Zahryznite sa do šťavnatých zliav do výšky až -50%

O nás

 
 
 
Modrá Jednoduchá koláž pláží Príspevok na Facebook – kópia (5)
 
 
Srdečne Vás vítame v našom obchode Lavdecor.
 
Je to malý rodinný obchodík, ktorý spoľahlivo a poctivo funguje už od roku 2005, kedy sme v Martine otvorili našu prvú kamennú predajňu s názvom EUROMARKET s tovarom "všetko za 1 euro".
Odvtedy sme prešli dlhý kus cesty. Náš obchodík postupne menil sortiment a k dnešnému dňu je rozšírený o sezónne a záhradné dekorácie a doplnky pre bývanie.
Pre spustenie našeho e-shopu sme sa rozhodli na základe záujmu našich zákazníkov, ktorí prejavovali čoraz väčší záujem o náš tovar cez facebookovú stránku.
 
Náš sortiment sa snažíme vyberať s láskou na rôznych výstavách doma alebo v zahraničí. Je pre nás dôležité, aby sme tovar videli naživo a tak skontrolovali jeho kvalitu a prevedenie, pretože chceme, aby náš zákazník bol spokojný na 100%.

Našim cieľom je nielen tovar predať, ale chceme a túžime našim zákazníkom ponúknuť kvalitné služby a servis. Tie sú pre nás veľmi dôležité a pevne dúfame, že sa nám to bude s Vašou pomocou aj dariť, pretože Vy ste pre nás hnacím motorom a inšpiráciou!
 
Budeme sa snažiť zlepšovať každým dňom a najväčším poďakovaním pre nás bude zákazník, ktorý sa vždy rád ku nám vráti!

Tešíme sa na Vás a na spoločnú spoluprácu!


 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie