Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
1995 hodnotení
5
1946x
4
16x
3
10x
2
2x
1
21x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
J
Jarka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.12.2021
Zaujímavé ponuky tovaru, veľmi rada si objednávam v tomto e-shope, pretože je tu rýchle vybavenie objednávok, tovar veľmi dobre zabalený, vynikajúce ceny a v prípade potreby príjemná komunikácia. Vďaka.....
L
Lenka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.12.2021
Rýchle vybavenie, príjemná komunikácia, ústretovosť, odporúčam.
A
Alica
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.12.2021
Rýchle dodanie. Odporúčam.
L
Lenka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.12.2021
Pekne veci, mily a ludsky pristup
M
Monika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.12.2021
Nádherný kus, maximalna spokojnosť, veľmi príjemní predávajúci, odporúčam
I
Irena
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.12.2021
Veľmi
R
Rastislav
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.12.2021
Super obchod skvelé jednanie.Odporučam
E
Eva
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.12.2021
Super obchod.
Krásne vecičky.
Z
Zuzana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.12.2021
Rýchle dodanie, profesionálne zabalené, maximálna spokojnosť. Odporúčam.
VF
Viera Flamichova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.12.2021
veľmi
AM
Anna Moravčiková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.12.2021
Som veľmi spokojná. Veľmi rada budem objednávať u Vás aj naďalej.
J
Jana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.12.2021
Krasne vecicky, rychle dodanie. Super! Odporucam.
K
Katka
Hodnotenie obchodu je 2 z 5 hviezdičiek.
|
21.12.2021
Veľké sklamanie. Vtáky s odlepenými krídlami, dva dokonca nie biele ako ostatné ale maslové... Začiarkla som aby sa ma obchod nepýtal na hodnotenie, napriek tomu prišlo, tak žiaľ, nie som spokojná. Keby som tie vtáky na ten strom nepotrebovala, určite neobjednám.
J
Jana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.12.2021
Krasne vecičky :)
MH
Mária Hrabáriková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.12.2021
Odporúčam všetkým.
MM
Monika Mojžišová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.12.2021
Úžasný obchodík,krásne veci.Vrelo odporúčam.
E
Eva
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.12.2021
Obchocd je výborný, tofar fantastický. Stromčeky sú ozaj pekné, objednala som ďalšie.
M
Miriam
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.12.2021
Maximálna spokojnosť.
JP
Jana Pankuchová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.12.2021
Vrelo odporúčam krásny tovar ☺️ ktorý prišiel rýchlo a v skutočnosti bol ešte krajší ???? určite si ešte pár kúskov objednám
D
Dana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.12.2021
Som spokojná.Rýchle doručenie tovaru ,super komunikácia
