Chceš mať šťastný piatok 13teho.U nás žiadny problém ???? ‼️ Na tento piatok sme si pre Vás pripravili MEGA BLACK FRIDAY so ZĽAVOU AŽ 35% na VŠETKO‼️

Doprava a platba

Spôsoby dopravy SR

 

 

1 / DPD Kuriér na adresu - balík do vašich rúk 3,50 EUR 

Zásielka Vám bude doručená na Vašu adresu do jedného dňa od podania zasielky. O odoslaní tovaru Vás bude informovať dopravca e-mailom a SMS kde Vám bude odovzdané aj číslo zásielky, pomocou ktorého si môžete sledovať kde sa Vaša zásielka nachádza. 

 

2/ Osobný odber v Martine

OBJEDNANÝ TOVAR SI MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V NAŠEJ KANCELÁRII,V MARTINE NA ULICI NÁMESTIE SNP 5, 03601 - V BUDOVE ALLIANZU , ALE IBA PO PREDCHÁDZAJÚCOM DOHOVORE O PRIPRAVENOM TOVARE. O ODBERE VÁS BUDEME INFORMOVAŤ E-MAILOM ALEBO VÁM ZAVOLÁME. BLIŽŠIE INFO NA  TEL: +421 940 608 397+421 910 916 104 .

E-MAIL: info@lavdecor.sk 

 

Spôsoby dopravy do ČR

Doručenie kuriérom DPD v rámci ČESKEJ REPUBLIKY- balík do Vašich rúk 159 KČ platí pre balíky s hmotnosťou do 15 kg nad 15kg riešime cenu dopravy individuálne cez e-mail.alebo Vám zavoláme a dohodneme podmienky prepravy.

PRI NÁKUPE TOVARU NAD 3000 KČ MÁTE OD NÁS DOPRAVU ZADARMO PLATÍ PRE ČESKU REPUBLIKU 

Zásielka Vám bude doručená na Vašu adresu do 3 pracovných dní, maximálne však do 6 pracovných dní od podania zasielky. O odoslaní tovaru Vás bude informovať dopravca e-mailom a SMS,kde Vám bude odovzdané aj číslo zásielky,pomocou ktorého si môžete sledovať kde sa Vaša zásielka nachádza na adrese SLEDOVANIE VAŠEJ ZÁSIELKY.

 

Možnosti platby SR

 

1 / Platba na dobierku - 1,50 EUR

Objednávku platíte až pri prevzatí tovaru u kuriéra dopravcu. Táto voľba úhrady pomôže k najrýchlejšiemu doručenie balíka.Platba je možná v hotovosti alebo platobnou kartou u prepravcu.

 2 / Platba prevodom na účet - 0 EUR

 Naše číslo bankového účtu je : 2701578541 IBAN:SK4283300000002701578541
BIC/SWIFT:FIOZSKBAXXX Účet je vedený vo Fio Banke a.s. Ako variabilný symbol použite číslo Vašej objednávky. Tovar zasielame až po obdržaní platby na našom bankovom účte, čo zvyčajne trvá jeden pracovný deň (u platby z účtu Fio Banka a.s. prebehne úhrada ihneď).

 3/ Platobná brána - 0 EUR

Prostredníctvom nášho partnera GoPay, prevádzkujúceho platobnú bránu, môžete svoju objednávku hradiť okamžite platobnou kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro,. Platobná brána ponúka aj možnosť hradiť objednávku prevodom na účet. Platby kartou sú zabezpečené systémom 3D Secure.

Ďalšie možnosti platieb


BITCOIN- okamžitá platba virtuálnou menou.
GOOGLE PAY-Okamžitá platba cez elektronickú peňaženku.
SMS PLATBA-strhnutím z kreditu alebo prirátaním k tarifnému vyúčtovaniu.

3/ Hotovosti alebo kartou v predajni v Martine 

 za tovar zaplatíte hotovosti alebo kartou v našej predajni v Martine 

 

Možnosti platby ČR

1 /Platba prevodom na účet - 0 EUR

2 / Platba na dobierku -35,99 Kč

Naše číslo bankového účtu pre platbu ČR je číslo účtu: 2401806346 - CZK Fio banka, a.s.

platbu uskutočnite až po potvrdení objednávky našim zamestnancom  

Ako variabilný symbol použite číslo Vašej objednávky. Tovar zasielame až po obdržaní platby na našom bankovom účte.

 

2/ Platobná brána - 0 EUR

Prostredníctvom nášho partnera GoPay, prevádzkujúceho platobnú bránu, môžete svoju objednávku hradiť okamžite platobnou kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro,. Platobná brána ponúka aj možnosť hradiť objednávku prevodom na účet. Platby kartou sú zabezpečené systémom 3D Secure.

Ďalšie možnosti platieb

BITCOIN- okamžitá platba virtuálnou menou.
GOOGLE PAY-Okamžitá platba cez elektronickú peňaženku.
SMS PLATBA-strhnutím z kreditu alebo prirátaním k tarifnému vyúčtovaniu.
MPLATBA Mobilná platba operátora T-mobile, strhnutá z kreditu alebo prirátaná k tarifnému vyúčtovaniu.

 

 AKO RÝCHLO ODOSIELAME?

 

Milí naši zákazníci, tovar objednaný od 1.4. do 5.4. budeme vybavovať 6.4. Prajeme vám pokojné a požehnané veľkonočné sviatky.

V prípade súrneho vybavenia Vašej objednávky nás kontaktujte na tomto tel. č.: +421 910 777 359. Ale aj napriek tomu sa budeme snažiť čo najrýchlejšie vybaviť a odoslať Vašu objednávku. Ďakujeme za pochopenie a Vašu trpezlivosť.

 

Objednaný tovar,ktorý mame skladom u nás odosielame väčšinou do jedného dňa, najneskôr však do 3 pracovných dní.

 

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a porozumenie.

Pri tovare, kde je uvedená - dodacia doba spravidla 7 až 14 dní, tovar sa nachádza u dodávateľa. K tejto dobe treba pripočítať bežne 1 až 2 pracovné dni, ktorý je potrebný na doručenie tovaru k Vám. Po odoslaní balíka Vás budeme informovať emailom alebo sms správou na telefónnom čísle, ktoré ste zadali v objednávkovom  formulári. Preto prosím uvádzajte správne a úplné údaje, aby sme Vás vedeli v prípade nepredvídaných okolností kontaktovať.
Ak túto lehotu nemôžeme z nejakého dôvodu dodržať (tovar nie je skladom, má nejakú zistenú chybu, atď..) budeme Vás o tom informovať.

 

 

PRI NÁKUPE TOVARU NAD 59,99 EUR MÁTE OD NÁS DOPRAVU ZADARMO PLATÍ PRE SR

V prípade ďalších otázok k možnostiam dopravy a platby nás neváhajte kontaktovať. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie