Doprava a platba

Spôsoby dopravy SR

 

 

1 / DPD kuriér na adresu - balík do vašich rúk 4,00€

Zásielka Vám bude doručená na Vašu adresu do jedného dňa od podania zasielky. O odoslaní tovaru Vás bude informovať dopravca e-mailom a/alebo SMS kde Vám bude odovzdané aj číslo zásielky, pomocou ktorého si môžete sledovať kde sa Vaša zásielka nachádza. 

 

 

 Spôsoby dopravy do ČR

Doručenie cez DPD kuriéra v rámci ČESKEJ REPUBLIKY- balík do Vašich rúk 170 KČ platí pre balíky s hmotnosťou do 15 kg nad 15kg riešime cenu dopravy individuálne cez e-mail alebo Vám zavoláme a dohodneme podmienky prepravy.

PRI NÁKUPE TOVARU NAD 3000 KČ MÁTE OD NÁS DOPRAVU ZADARMO PLATÍ PRE ČESKÚ REPUBLIKU 

Zásielka Vám bude doručená na Vašu adresu do 3 pracovných dní, maximálne však do 6 pracovných dní od podania zasielky. O odoslaní tovaru Vás bude informovať dopravca e-mailom a SMS, kde Vám bude odovzdané aj číslo zásielky, pomocou ktorého si môžete sledovať kde sa Vaša zásielka nachádza na adrese SLEDOVANIE VAŠEJ ZÁSIELKY.

 

Možnosti platby SR

 

1 / Platba na dobierku - 1,50 EUR

Objednávku platíte až pri prevzatí tovaru u kuriéra dopravcu. Táto voľba úhrady pomôže k najrýchlejšiemu doručenie balíka. Platba je možná v hotovosti alebo platobnou kartou u prepravcu.

 2 / Platba prevodom na účet - 0 EUR

 Naše číslo bankového účtu je : 5201646783/0900
Účet je vedený v Slovenskej sporiteľni, a.s. Ako variabilný symbol použite číslo Vašej objednávky. Tovar zasielame až po obdržaní platby na našom bankovom účte, čo zvyčajne trvá jeden pracovný deň 

 3/ Platobná brána - 0 EUR

Prostredníctvom nášho partnera ShoptetPay, prevádzkujúceho platobnú bránu, môžete svoju objednávku hradiť okamžite platobnou kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro. Platobná brána ponúka aj možnosť hradiť objednávku prevodom na účet. Platby kartou sú zabezpečené systémom 3D Secure.

Ďalšie možnosti platieb


BITCOIN- okamžitá platba virtuálnou menou.
GOOGLE PAY-Okamžitá platba cez elektronickú peňaženku.
SMS PLATBA-strhnutím z kreditu alebo prirátaním k tarifnému vyúčtovaniu.

 

Možnosti platby ČR

1 /Platba prevodom na účet - 0 EUR

2 /Platba na dobierku -35,99 Kč

Naše číslo bankového účtu pre platbu ČR je číslo účtu: 

 2/ Platobná brána - 0 EUR

Prostredníctvom nášho partnera GoPay, prevádzkujúceho platobnú bránu, môžete svoju objednávku hradiť okamžite platobnou kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro,. Platobná brána ponúka aj možnosť hradiť objednávku prevodom na účet. Platby kartou sú zabezpečené systémom 3D Secure.

Ďalšie možnosti platieb

BITCOIN- okamžitá platba virtuálnou menou.
GOOGLE PAY-Okamžitá platba cez elektronickú peňaženku.
MPLATBA Mobilná platba operátora T-mobile, strhnutá z kreditu alebo prirátaná k tarifnému vyúčtovaniu.

 

 AKO RÝCHLO ODOSIELAME?

 Objednaný tovar,ktorý mame skladom u nás odosielame väčšinou do jedného dňa, najneskôr však do 3 pracovných dní.

Pri tovare, kde je uvedená - dodacia doba spravidla 7 až 14 dní, tovar sa nachádza u dodávateľa. K tejto dobe treba pripočítať bežne 1 až 2 pracovné dni, ktorý je potrebný na doručenie tovaru k Vám. Po odoslaní balíka Vás budeme informovať emailom alebo sms správou na telefónnom čísle, ktoré ste zadali v objednávkovom  formulári. Preto prosím uvádzajte správne a úplné údaje, aby sme Vás vedeli v prípade nepredvídaných okolností kontaktovať.
Ak túto lehotu nemôžeme z nejakého dôvodu dodržať (tovar nie je skladom, má nejakú zistenú chybu, atď..) budeme Vás o tom informovať.

 

 

PRI NÁKUPE TOVARU NAD 69 EUR MÁTE OD NÁS DOPRAVU ZADARMO PLATÍ PRE SR

V prípade ďalších otázok k možnostiam dopravy a platby nás neváhajte kontaktovať. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.