Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
1995 hodnotení
5
1946x
4
16x
3
10x
2
2x
1
21x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Z
Zuzana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.8.2021
Pekné dekorácie. Spokojnosť s dodaním aj tovarom plus milý malý darček :)
VL
Valéria Lančaričová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.8.2021
Sovička je naaadhernaaa.
IS
Ivana Sedláčková
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
7.8.2021
Dobrá komunikácia a rýchle dodanie
MK
Martina Krčová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
4.8.2021
Veľmi spokojná, odporúčam
V
Viki
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.8.2021
100% spokojnosť.
BH
Barbora Salfalvi Hlavackova
Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek.
|
1.8.2021
Som sklamaná a absolútne nespokojná, tovar došiel poškodený, nezodpovedal vyobrazeniu na fotografii, už určite objednávať nebudem.
MŠ
Martina Šulcová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.7.2021
Ďakujem za mačičky. Sú nádherné. Aj kamarátka sa potešila darčeku. Krásna dekorácia. Balík prišiel rýchlo.
I
iveta
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.7.2021
veľmi som spokojná. Všetci boli ústretoví ( obchod, doprava..)
JS
Jana Sobekova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.7.2021
Veľmi pekný kvetináč. Dodanie super.
J
Jana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.7.2021
Tovar nam prisiel poskodeny. Krabice roztrhane. Samozrejme obchod zato nemoze ale dopravna soolocnost. Na linke mila pani, ochotna zlata. Bohuzial na stolicky sme cakali 14 dni a preslo 19dni a stale nic nemame. Riesi sa to reklamaciou cize ktovie kedy by poslali tovar naspat. Objednali sme s inej spolocnosti.
K
Krisitán
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.7.2021
Parada
J
Júlia
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.7.2021
Spokojná veľmi
M
Michal
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.7.2021
Dodávka OK, až na vázu s veľa bublinkami v skle.
H
Helena
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.7.2021
Veľká spokojnosť. Majitelia pomohli, poradili, objednávka bola vybavená do pár minút, dokonca ma počkali na prevzatie tovaru na predajni aj po záverečnej hodine. Naozaj milí a ochotní ľudia.
MT
Monika Trencsiková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.7.2021
Som spokojná úplne.
H
Helena
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.7.2021
Super, stolík bol dostatočne zabalený, pred poškodením.
Veľká spokojnosť
V
Veronika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.7.2021
Som maximálne spokojná ????
V
Vlasta
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.7.2021
Všetko ok.Som spokojna. Ďakujem
HP
Helena Pauková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.7.2021
Som veľmi spokojná.
DB
Darina Baričakova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.7.2021
S tovarom spokojnosť,dlhšia doručovania doba.
